درباره ما

انسان همان است که خود باور دارد


هر انسانی برای اینکه استعدادهای منحصر به فرد وجودش را آشکار سازد و توانایی‌های پنهان در باطن خویش را شکوفا سازد، نیاز دارد که بینظیر بودن خودش را باور کند و از همه مهمتر به آن یقین یابد. فقط دراین صورت است که فرد می‌تواند با اعتماد به نفس کامل به پیش رود و شاهکار بیافریند و توانای‌های بی رقیب درونش را آشکار سازد.

موفق‌ها کسانی هستند که به بینظیر بودن خودشان یقین دارند. این یقین و اعتماد به نفس اصلا غرور و تکبر نیست، آنها خود را تافته‌ی جدا بافته‌ای از هستی یا موجودی برتر از دیگران نمی‌دانند بلکه بی نظیر بودن تک تک موجودات عالم را باور دارند و هیچ کس را شبیه و نظیر بقیه نمی‌دانند و به همین خاطر هم به بی مانندی خودشان ایمان کامل دارند و به آن افتخار می‌کنند.

 پس سعی کنید خود و نیازهایتان را بشناسید، سلامتی و آرامش روح، بیشترین نیازی است که انسان‌ها به آن محتاجند و این صد در صد به سلامت جسم بر می‌گردد، اگر جسممان سالم و تن درست نباشد، روحمان نیز هرگز در آرامش نخواهد بود.تنها با کمی سعی، تلاش، اراده و وقت گذاشتن در زمینه ورزش می توانیم به سلامتی هر دو (جسم و روح) برسیم.

از امروز با خود عهد کنید فقط روزی یک ساعت وقتتان را برای ورزش و سلامتیتان اختصاص دهید، خواهید دید جواب معجزه آسایی دریافت خواهید کرد.

به ورزشی که می‌کنید و کسی که خود را به او می‌سپارید ایمان کامل داشته باشید که با کمک او و ارائه علم و برنامه کامل ورزشی و صحیح و مناسبی می‌تواند شما را هدایت و راهنمایی و همراهی کند و به خواسته‌هایتان برساند
من نیز ورزش را از دوران کودکی شروع نموده‌ام و در مقطعی رشته بدن‌سازی را به صورت حرفه‌ای دنبال نموده‌ام تا پس از سالها تلاش و تجربه در این زمینه‌ی ورزشی موفق به دایر کردن باشگاه تخصصی بدنسازی و داشتن فضایی سالم، ورزشی و حرفه‌ای برای بانوان محترم کشور به صورت تمام وقت داشته باشم که نیازها و خواسته‌های آنها را بتوانم با علم و عشقی که در این زمینه دارم به آنها انتقال دهم و خدمت‌گذار هموطنان عزیز باشم تا با آرامش و اطمینان خاطر بدانند مکانی امن و سالم و کاملا حرفه‌ای با تجهیزات کامل  را دایر کرده‌ام. که بتوانند در تمامی ساعات روز وقت خود را در این باشگاه در جهت سلامتی، تن درستی و آرامش سوق دهند. و ایمان داشته باشند که بانوان کشور نیز در این زمینه ورزشی حرف قابل توجهی برای گفتن دارند


با تشکر مدیر و صاحب باشگاه ورزشی آرتا                                                                            
آرتا مرتضوی